Ručně šitá zvířátka a panenky, dřevěné soustružené výrobky

Plyšový medvěd vytvoří medvědí pohodu. Moji medvídci a panenky putují jako dárky do různých zemí, nejdále cestovali do Austrálie a Japonska.Kromě ruční výroby se zabývám i opravami starých i nových plyšáků. Motto mé práce zní- Medvědů není nikdy dost.

 

Medvídci a panenky jsou celí ušiti ručně.Každý kousek je originál opatřený pořadovým číslem a rokem výroby.Používám běžné oděvní materiály, plyš, plsť, vlnu, kůži apod. Oči jsou skleněné, zátěž do medvídků tvoří přírodní kamínky. Kromě medvídků vyrábím stejným způsobem další zvířátka(vydru, kočku, zajíce, a další) podle přání zákazníka. Panenky jsou ručně ušity z plsti,nebo bavlněného úpletu, vlásky jsou z příze nebo z mohéru. Mají převážně ručně šité oblečení a kožené botičky. Na zakázku vytvořím i medvídka nebo panenku k různým příležitostem např.svatba, narození dítěte, vánoce.

 

Všechny moje výrobky jsou určeny spíše k dekorativním účelům, jako talisman,nebo originální dárek.
 

 

Dřevěné ozdobné a užitkové soustružené výrobky

Dřevěné ozdobné a užitkové soustružené výrobky

Nevyrábíme eurozboží dovážené odkudkoliv a prodávané ve všech super či hypermarketech všech států EU. Jsme rodinná firma sídlící v jižním cípu Šumavy. Zde vyrábíme soustružené výrobky, které už vlastní lidé doslova po celém světě.

 

Soustružené výrobky ozdobné i užitkové od Ladislava a Libuše Holinkových:
Všechny námi vyráběné předměty mají v první řadě ukázat lidem krásu dřeva, jeho druhy, barvy, specifika a umožnit jim, aby sami porovnali tento mnohdy nedoceněný materiál s výrobky pochybné kvality, jež zaplavily nejen naši zemi. V druhé řadě chceme přiblížit lidem staré výrobní postupy, oživit drobné předměty denní potřeby a ukázat, že například ořechy rozlousknuté louskáčkem námi vyrobeným budou na vánočním stole určitě sladší. A v neposlední řadě stojí za to připomenout, že roztočit káču, zatočit řehtačkou či prohodit kuličku prohazovačkou stojí mnoho dětí větší úsilí než ovládat klávesnici u počítače.

 

Přihlášení