23
Únor
2018

Pivovar Vyškov

Přidáno: 23. 2. 2018 13:15:26 Počet shlédnutí: 1598

Zdravím vás,

jelikož ze Šumavy se "Na Šumavu" piva mnohdy nedostává, rozhodl jsem se občas zpestřit nabídku nějakým dalším českým pivovarem. V tuto chvíli, respektive zítra, budu narážet pivo Generál, dále to bude Březňák, souhrnný popis těchto piv viz. níže.

 

Generál
14% speciální světlé pivo, s průměrným obsahem alkoholu 6,0% obj., se vyrábí příležitostně ke zpestření svátečního stolu. K jeho výrobě se používá zvláště pečlivě vybraných surovin a z hlediska technologie je mu věnována maximální péče. Charakter plnosti chuti a příjemné hořkosti je dán dlouhodobým zráním v ležáckých tancích při 0-1°C. Specifické vlastnosti tohoto piva vyniknou vychlazením nápoje na 8-10°C.
Použité suroviny
Pitná voda, ječný slad, cukr, upravený chmel, chmelový produkt, antioxidant E 300.
Obsah alkoholu
6,0 % OBJ., pasterováno


Březňák
12% světlé pivo plzeňského typu, s průměrným obsahem alkoholu 5,2% obj., jemuž se při výrobě věnuje zvýšená péče z hlediska technologie a výběru surovin. Zrání v ležáckých sklepích trvá 60 dnů při nízkých teplotách. V chuti je charakteristické svojí střední plností, středním až silným řízem, hořkost je jemná, barva světle jantarová. Toto pivo je nejvíce chmeleno. Hořké substance chmele podporují chuť k jídlu. Pro podávání tohoto piva doporučujeme teplotu 8-10°C.
Použité suroviny
Pitná voda, ječný slad, upravený chmel, chmelový produkt, antioxidant E 300.
Obsah alkoholu
5,2 % OBJ., pasterováno.


 

Zpět na příspěvek Nový komentář

Komentáře

Lesions bypass, leg, opening tease supplied.

ayeiewico, 12. 9. 2019 19:32:24

http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500mg Capsules bsg.djdh.kavarnanasumave.cz.vae.sl http://mewkid.net/order-amoxicillin/

Hyperkalaemia, cimetidine; day cardioplegia services, stroke.

usalofasa, 12. 9. 2019 19:59:55

http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - Amoxil Side Affects Amoxil prt.eqzh.kavarnanasumave.cz.jus.tu http://mewkid.net/order-amoxicillin/

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení